Songs top+channel+albania

Thumbnail

Thesaret e detit, AFP: Si po grabitet pasuria shqiptare - Top Channel Albania - News - Lajme

Ujërat e paeksploruara të Shqipërisë janë bërë një atraksion për gjuetarët e thesareve ...
Thumbnail

Ndotja e teksteve , Top Story, sonte, ora 21:00 në Top Cahnnel

Kaosi me tekstet shkollore para-universitare. Brezi i ri i nxënësve që po mëson me libra ...
Thumbnail

Të jetosh mes naftës! Kuçovë, puset në oborre ndotin mjedisin - Top Channel Albania - News - Lajme

Çdo oborr ka një pus në Kuçove dhe fshatrat përreth. Nuk janë uji, por nafte. Por ...
Thumbnail

Policia: Si të qarkulloni në dëborë dhe akull - Top Channel Albania - News - Lajme

Në një videomesazh të postuar në faqen zyrtare të Facebook, uniformat blu japin disa këshilla të rë...
Thumbnail

Të jetosh mes naftës! Kuçovë, puset në oborre ndotin mjedisin - Top Channel Albania - News - Lajme

Çdo oborr ka një pus në Kuçove dhe fshatrat përreth. Nuk janë uji, por nafte. Por ...
Thumbnail

Pa Koment - Shiu përmbyt Gjirokastrën - Top Channel Albania - News - Lajme

Pa Koment - Shiu përmbyt Gjirokastrën.
Thumbnail

Parashikimi i Motit 21 Nëntor 2018

Parashikimi i Motit 21 Nëntor 2018.
Thumbnail

Mungojnë 31.800 maturantë - Top Channel Albania - News - Lajme

Në shkollat e gjithë vendit këtë vit janë regjistruar 31 mijë e 800 maturantë më pak. Arsyeja është se ...
Thumbnail

Fiks Fare, 20 Nëntor 2018, Pjesa 2 - Investigative Satirical Show


Thumbnail

Fiks Fare, 20 Nëntor 2018, Pjesa 3 - Investigative Satirical Show


Thumbnail

Fiks Fare, 20 Nëntor 2018, Pjesa 1- Investigative Satirical Show


Thumbnail

Edicioni Informativ, 20 Nëntor 2018, Ora 19:30 - Top Channel Albania - News - Lajme


Thumbnail

Rama: Spitalet dukeshin si stacione treni, sot… - Top Channel Albania - News - Lajme

Kryeministri Edi Rama, gjatë prezantimit të buxhetit të shëndetësisë, tha se ky buxhet “është 43% më i ...
Thumbnail

Unaza e Re, 102 familje do marrin paratë - Top Channel Albania - News - Lajme

Një pjesë e ndërtimeve në Unazën e Re që do shkatërrohen nga ndërtimi i ...
Thumbnail

Gruevski merr azilin në Hungari - Top Channel Albania - News - Lajme

Ish-kryeministri i Maqedonisë, Nikolla Gruevski përmes një postimi në Facebok ka bërë të ditur se autoritetet ...