Songs ora+news+lajme

Thumbnail

RTV Ora - Përgjaken rrugët në vend, 1 i vdekur dhe 6 të plagosur

rtvora 1 i vdekur dhe 6 të plagosur është bilanci i 4 aksidenteve rrugore të cilat janë shënuar gjatë të ...
Thumbnail

RTV Ora - Rruga drejt titullit, Gega Ju tregoj sekretin

rtvora Kastrioti është pengesa e radhës e Partizanit, në luftën për titull në Kategorinë Superiore. ...
Thumbnail

RTV Ora - Ahmataj motivon skuadrën para Flamurtarit, Fili premton Shënoj dhe jap asiste për ekipin

rtvora Luftëtari është ekipi i momentit në Superiore me katër fitore në pesë ndeshjet e fundit. ...
Thumbnail

RTV Ora - Koliçi dhe Kotobelli: Të fitojmë në fushë, për pagat të shpresojmë ...

rtvora Flamurtari po surprizon javë pas jave dhe tani Europa nuk është më një mision i pamundur. Megjithatë ...
Thumbnail

RTV Ora - Cuculi "shënjestron" vendin e dytë: Ndeshjet larg Kukësit na kanë penalizuar

rtvora Në konferencën e sotme për shtyp përpara ndeshjes ndaj Tiranës, përveç trajnerit ...
Thumbnail

RTV Ora - "Dorëzohet" Gjoka: Ndaj Tiranës për të konsoliduar vendin e dytë

rtvora Trajneri i Kukësit, Ernest Gjoka e ka vlerësuar maksimalisht skuadrën e Tiranën, teksa ë...
Thumbnail

RTV Ora - “Luftë” për Drejtorinë e Arsimit, kryebashkiakja e Shkodrës: Çmenduri, Rama të tërhiqet

rtvora Plani për zhvendosjen e Drejtorisë Rajonale të Arsimit për veriun nga Shkodra në Lezhë në ...
Thumbnail

RTV Ora - Alibeja: KLP shkel Kushtetutën, bashkëshorti i Felajt nuk plotëson kriteret për prokuror

rtvora Partia Demokratike, nëpërmjet Enkelejd Alibejat, akuzon Këshillin e Lartë të Prokurorisë se ka shkelur ...
Thumbnail

RTV Ora - Tirana nis punën për t’u zgjedhur Kryeqyteti Evropian i të Rinjve në 2022

rtvora Tirana ka nisur punën që në vitin 2022 të jetë Kryeqyteti Evropian i të Rinjve (EYC). Pë...
Thumbnail

RTV Ora - Raporti për sëmundjet, Manastirliu: Numri i vdekshmërisë ulet në 13%

rtvora Sëmundjet kardiovaskulare zënë vendin e parë në peshën e sëmundjeve kardiovaskulare në vendin ...
Thumbnail

RTV Ora - Shehi: Presim lajm pozitiv nga CAS

rtvora Fitorja me poker ndaj Kastriotit ka risjell entuzismin në kampin e Skënderbeut, që synon ngjitjen në ...
Thumbnail

RTV Ora - Yldon Media Group dhuron gjak, stafi i përgjigjet thirrjes së Kryqit të Kuq

rtvora Misioni i medias duhet të shkoj përtej informimit të publikut. Stafi i “Yldon Media Group” pë...
Thumbnail

RTV Ora - Del rivali i Arta Markut, Olsian Çela kandidati i parë në garën për Kryeprokuror

rtvora Olsian Çela është kandidatura e parë që regjistrohet për garën e hapur nga Këshilli ...
Thumbnail

RTV Ora - Aleatët mbështesin Bashën: Bojkot 30 qershorit!

rtvora Një ditë më parë, opozita hodhi një hap me tej drejt bojkotit të zgjedhjeve të 30 qershorit por ...
Thumbnail

RTV Ora - Liria e medias në rënie, Çipa: Rama të ndryshojë ligjërimin publik

rtvora Pas raportit të publikuar nga organizata “Reporterët pa Kufij” për nivelin në rënie të ...