Songs ora+news+lajme

Thumbnail

Ora News – Balliu nga Unaza e Re: Të çojmë Ramën dhe Rilindjen në burg

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT #oranews Deputeti i Partisë Demokratike, Klevis ...
Thumbnail

Incidenti tek Ekonomiku, studentët në mbrojtje të pedagoges: U provokua nga forumet partiake

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT #oranews Studentët e ngujuar në ...
Thumbnail

Ora News – Zgjidhet Kryesia e re e Partisë Demokratike, ja kush janë 15 fituesit

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT #oranews Partia Demokratike prej mbrëmjes ...
Thumbnail

Ora News – Shikoni se çfarë zbulojnë policët e burgut brenda tenxheres me gjellë

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT #oranews Policia e burgjeve ka kapur ...
Thumbnail

Ora News – Tiranë, plumb në këmbë 20-vjeçarit në Yzberisht

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT #oranews Një konflikt i çastit mes ...
Thumbnail

Incidenti tek Ekonomiku, studentët në mbrojtje të pedagoges: U provokua nga forumet partiake

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT #oranews Studentët e ngujuar në ...
Thumbnail

Ora News – Tiranë, plumb në këmbë 20-vjeçarit në Yzberisht

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT #oranews Një konflikt i çastit mes ...
Thumbnail

Ora News – Botuesit kundër taksave për librin: Nuk është mall dosido

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT #oranews Duke nisur nga janari i ...
Thumbnail

Ora News – Naftë në Zagori? Tare: Ndërhyrja në atë zonë, krim ndaj natyrës dhe trashëgimisë

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT #oranews Kompania holandeze SHELL do të ...
Thumbnail

Hetimet për Agron Xhafaj, pezullohet procedimi për trafik droge nga Vlora drejt Italisë

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT #oranews Prokuroria e Krimeve të Rë...
Thumbnail

Ora News – Fasonët japin alarmin: Po falimentojmë, BSH të ndërhyjë në kursin euro-lek

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT #oranews Sektori fason vijon të kë...
Thumbnail

Ora News – Aeronautikë/ Sportistët e vitit, triumfon Islami, Braçe e Deda plotësojnë podin

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT #oranews Mbrëmjen e së premtes, ...
Thumbnail

Ora News – Gentian Selmani zbulon ëndërrën

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT #oranews Për më shumë lexoni ...
Thumbnail

Ora News – Teatri i ri Kombëtar, arkitekti Bjarke Ingels reagon për Ora News: Nuk tërhiqemi!

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT #oranews Kompania e arkitektit danez Bjarke ...
Thumbnail

Ora News – Fasonët në vështirësi, ulje eksportesh për shkak të euros

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT #oranews Sektori fason në Shqipëri, ...